30. ja 31. juulil ootab Baltikumi suurim ja Eesti esimene spordifestival teid Elvasse!

Tegemist on ainulaadse ja esimest korda toimuva kogupere liikumis- ja spordifestivaliga, kus on võimalik proovida nii uusi kui ka vanu spordialasid, uudistada messialal spordi- ja trennivarustust, tutvuda Eesti spordikangelastega, osaleda ise ja olla pealtvaataja erinevatel võistlustel, saada uusi teadmisi konverentsil ning nautida mõnusat kontserti koos Trafficuga.

Spordifestival on kõigile külalistele tasuta!

Kellele?

Festivalil saab ise järele proovida põnevaid alasid: seebihoki, keegel, e-sport,  rannavõrkpall, spikeball, aerutamine, tennis airbadminton, jne. Rohkem võimalusi leiad programmist.

Mis toimub?

Festivali pealaval saab kuulata paneeldiskussioone näiteks dopingust Eesti spordis, e-spordist kui tavaspordi katalüsaatorist ning sellest, kuidas jõuda tippspordis tippu.

Uusi teadmisi saab ka tervislikukst toitumisest ja liikumisest, spordi rahastamisest. Lisaks jagavad rahvusvahelist kogemust spordikeskkonna loomisel ja hoidmisel Rootsi, Läti ja Soome asjatundjad. Paneeldiskussioonides osalevad ka Eesti Olümpiakomitee ja kultuuriministeeriumi esindajad ning tippsportlased.