Schedule Saturday, July 30, 2022

Verevi rannas
Elva linnastaadion ja spordipark
Arbi järve äärne ja Elva keskväljak
Tartumaa Tervisespordikeskus
Elva Spordihoone
Discgolfipark
Annikoru puhkepark
Nike Arena Elva

Verevi ranna tegevused toimuvad ainult pühapäeval. Ajakava nägemiseks kliki üleval menüüs teistele asukohtadele. 

 • Koerte Agility ametlik eksam A1 ja A2 taseme võistluspaaridele

  Lisainfo

  Agility on hasartne, lõbus, põnev ja vaatemänguline spordiala, kus koer ja koerajuht läbivad koos, aja peale mitmesugustest takistustest koosneva raja. Agility põhimõtted on ülevõetud ratsutamise takistussõidust.
  Inimese ülesanne on juhtida oma koer ja sealjuures koos koeraga joostes, üle, läbi ja ümber kõikide takistuste, mis on rajale numbrilises järjekorras märgitud. Takistusteks on tõkked, tunnelid, poom, kiik, slaalom, müür, kaugushüpe. Raja pikkused ja raskusastmed varieeruvad olenevalt võistlusklassist. Koerajuht võib koera suunata vaid hääle ja kehakeele abil. Eesmärgiks on läbida takistused kindlas järjekorras, vigadeta ja võimalikult kiiresti. Selle juures on peamine inimese ja koera omavaheline koostöö ja kontakt – koerajuht kasutab juhtimisstiili ja -võtteid, mis sobivad neile kõige paremini ja mida koer mõistab.

  Rada koosneb agilitys 15-22-st takistusest ning tavaline raja pikkus on 175-250m ning läbitakse tavaliselt 30-60 sekundi jooksul. Võistlustel koostab kohtunik kindlate reeglite järgi rajaskeemid. Koerajuhtidel on ilma koerteta rajaga tutvumiseks aega tavaliselt 7 minut vahetult enne võistluse algust, et meelde jätta takistuste paiknemine, järjekord ja planeerida juhtimisstrateegiat. Raja valesti läbimisel, erinevate vigade ja ületatud ajalimiidi eest antakse karistuspunkte või järgneb diskvalifitseerimine. Parim on raja kõige puhtamini ja kiiremini läbinud võistluspaar. Võisteldakse erinevates raskusastmetes ning sõltuvalt koera kõrgusest ka erinevates suurusklassides.

 • Jooksmise näidistreening harrastajatele

  Lisainfo

  Spordiklubi Jooksupartner treener Einar Kaigas viib läbi jooksmise näidistreeningu, kus kõik harrastajad saavad uusi teadmisi jooksmise kohta. Õige jooksutehnika on äärmiselt oluline ning seetõttu on antud treeningusse oodatud kõik jooksusõbrad. Elva spordipargi staadionimetsas toimub treening laupäeval 30.06.2022 algusega kell 10.30.

 • Alexela 3x3 korvpall rahvusvaheline turniir Elva Open2022

  Lisainfo

  Elva Mändide vahel on vinge väljak koos tribüüniga ning kohal on ka DJ. Just seal toimub rahvusvaheline 3vs3 korvpalli turniir, kust võtavad osa võistkonnad Lätist, Leedust ja Eestis. Võistlus toimub nii meestele kui ka naistele.

  Auhinnafond:
  MEHED
  - I koht 1000 eur
  - II koht 500 eur
  - III koht 250 eur

  NAISED
  - I koht 1000 eur
  - II koht 500 eur
  - III koht 50 eur

  Lisainfo ja registreerimine: SIIT

 • Messiala

  Lisainfo

  Messialalt saavad külastajad osta spordivarustust, spordisnäkke ning tutvuda mitmete erinevate spordiklubidega. Ootame messialale kõiki huvilisi nii laupäeval kui ka pühapäeval.

 • Sup-laudadega sôitmine

  Lisainfo

  Kõigil huvilistel võimalus sõita sup-laudadega Verevi järvel

 • Slackline kõnd üle Arbi järve

  Lisainfo

  Eesti Liikumis- ja Spordifestivali avamise üheks osaks on vaatemänguline Slackline kõnd üle Arbi järve

 • Kabe simultaan

  Lisainfo

  Kell 11.00 toimub Elva Kultuurikeskuses kabesimultaan Tarmo Tulvaga. Tarmo Tulva on Eesti kabetaja ja Eesti Kabeliidu president alates aastast 2015. Kabesimultaan on mäng, mida mängitakse ilma kelladeta ja üks mängija mängib mitme vastase vastu. Vastane teeb käigu alles siis, kui simultaaniandja tema laua juurde jõuab

 • RAND & TUULBERG 22. Elva Rattamaraton

  Lisainfo

  Festivali avapäeval, 30. juulil kell 11 stardib Elva linna tuiksoonel, Kesk tänaval Rand&Tuulberg 22. Elva Rattamaraton. Võistlusest võtab osa pea 1000 rattasõpra ning kõigil on võimalus valida endale sobiv ja jõukohane distants - Grand Prix 70km, maraton 50km, poolmaraton 20km, lastesõidud 500m - 2km. Lihtsalt võta ratas kaasa ja veereme koos!.

  Täpsem info: SIIT

 • Rahvusvaheline Ekstreemspordi võistlus Elva Slam

  Lisainfo

  Elva Slam on rahvusvaheline rulatamise võistlus, kus on kavas pargivõistlus noortele, pargivõistlus PRO grupp ning Game Of Skate.

  Sel aastal toimub Elva Slam ikka ja jälle maalilise vaatega Arbi järve promenaadi vahetusläheduses, kus asub 2019. aastal uuenduskuuri läbinud Elva rulapark.

 • GFitness Elva Miljon vol2

  Lisainfo

  Anna oma panus ning tõstame üheskoos miljon kilogrammi!Kogu auhinnafond parimatele tõstjatele on 400€ väärtuses. Premeeritud saavad parim mees, parim naine ning parim U16 tõstja.

 • Kabe välkturniir

  Lisainfo

  Kõik kabehuvilised oodatud võistlema Elva Kultuurikesusesse! Mängitakse 7 vooru ajakontrolliga 8 minutit + 3 sek käigule. Registreeri end turniirile tel 55515737 või kirjuta FB sõnumitesse Elva Valla Mõttemängude Klubi

 • Seebihoki turniir

  Lisainfo

  Seebihoki on saalihokist tuletatud lustlik hokimäng, mida mängitakse 9x14m suurusel väljakul ning mida katab vedelseep. Võistkonnad üritavad teineteist üle trumbata ning rohkem väravaid löönud tiim võidab.

 • "Omaenda tervise teejuht": tervisliku toitumise seminar

  Lisainfo

  Seminaridesarja Omaenda tervise teejuht raames toimub Elva Spordifestivalil tervisliku toitumise seminar, mille läbiviijaks on Mihkel Ruut. Seminar toimub Elva Kultuurikeskuse saalis.

 • Suusasprint rullsuuskadel 100m

  Lisainfo

  Elva keskväljakul toimub vaatemänguline suusasprint. 100 m sprindi sõiduviis on vabatehnika. Sõidetakse 100 m sirgel lõigul ning võisteldakse paarides. Paari võitja pääseb edasi järgmisesse ringi. Ajavõttu ei toimu.

 • Eesti Liikumis-ja Spordifestivali bankett ning Tartumaa Spordiliit 90. juubeli tähistamine

  Lisainfo

  Eesti liikumis- ja spordifestivali raames toimub ka Tartumaa Spordiliit 90. juubeli tähistamine ning bankett, kuhu on oodatud kutsetega külalised.

 • Slackline kõnd üle Arbi järve

  Lisainfo

  Eesti Liikumis- ja Spordifestivali õhtuse kontserti eel toimub vaatemänguline Slackline kõnd üle Arbi järve

 • Kontsert (20.00 Mesi, 21.00 peaesineja Traffic, 22.00 James Werts World Project)

  Lisainfo

  Osta pilet SIIT

 • Battle for Life takistusjooks

  Lisainfo

  Battle For Life ehk BFL Elva takistuskross toimub Tartumaa Tervisespordikeskuses, Elvas, võisteldakase distantsidel 10km ja 20km. BFL Elva takistuskrossil leiad end olukorrast, kus vormis mehed ja naised võistlevad tavakodanikega samal rajal ning panevad ennast proovile aidates üksteist takistustest üle saada ja finišisse jõuda 10 ja 20 kilomeetristel Tartumaa Tervisespordikeskuse ümbruses olevatel radadel on vastavalt 25 ja 50 erinevat takistust, nagu näiteks Monkey Bar-id, seinad, rehvide tirimised ja tassimised, ja palju muud! Iga ületamata takistuse eest määrab kohtunik karistustegevuse, milleks üldjuhul on “burpee” ehk “kosmonaut". Lisaks saab end registreerida ka maastikujooksule, kus läbitakse sama 10km distants ilma takistusteta. Lisainfo leitav siit: https://battleforlife.ee/rajad/bfl-elva-takistusjooks/

 • Laskespordinädal

  Elva Laskespordiklubi korraldab juba 22. aastat järjest laskespordi tutvustamiseks ja ala populariseerimiseks Elva Laskespordinädalat. Kogu nädal on Baltikumi suurima laskespordikeskuse tiirud kõigile huvilistele avatud ning lasta on võimalik erinevatest relvadest!Sportrelvadest 10 lasku ehk üks seeria - 5 eurot Vibulaskmise üks seeria ehk 10 noolt - 2 eurot Rohkem infot:

  Lisainfo

  Lisainfo leitav siit: SII

 • GFitness Elva Miljon vol2

  Lisainfo

  Anna oma panus ning tõstame üheskoos miljon kilogrammi!Kogu auhinnafond parimatele tõstjatele on 400€ väärtuses. Premeeritud saavad parim mees, parim naine ning parim U16 tõstja.

 • Eesti MV Under Armour Powertrack rajal

  Lisainfo

  Elva spordihoone parklas selgitatakse välja Eesti tugeivamad mehed ja naised Powertrack rajal

 • Eesti KV jõutõmbes

  Lisainfo

  Jõutõmbe Eesti Karikavõistlustel selgitatakse parimad naised ja mehed jõutõmbes

 • Võitluskunstide ala (kickbox, poks, karate)

  Lisainfo

  Spordihoone esisel muruplatsil on võimalik tutvuda kickboxi, poksi ning taipoksiga. Tule kohale ning saad erinevaid võitluskunste ise proovida ning õpid tundma, kuidas alad üksteisest erinevad.

 • E-spordi turniir ergomeetril

  Lisainfo

  PC+ konsoole + ergomeeter. Selgirame välja parimad e-spordis

 • Laps-lapsevanem treening

  Lisainfo

  Teada tuntud laps-lapsevanem treeningud tulevad ka festivalile. Elva Spordihoone ees oleval muruplatsil on võimalik kõigil 2-4 aastastel ning nende lapsevanematel ennast liigutada ja põnevast treeningust osa saada.

 • EOK Spordijuht2.0 kovisioon

  Lisainfo

  EOK arenguprogrami läbinud spordijuhtide esimene kovisioon leiab aset Eesti Liikumis- ja Spordifestivali raames 30. juulil 2022 Elvas kell 15-17. Kovisiooni juht on Kristel Jalak.

  Kovisioon on grupiline arengumeetod, mille raames sarnase töö tegijad või sarnase rolli täitjad saavad üksteist toetada ja ergutada kogemustest õppima. Kovisioonigruppe luuakse selleks, et üheskoos mingi töörolli täitjana areneda, võimalikele probleemidele või keerukatele situatsioonidele lahendusi otsida ja õnnestumiste üle rõõmustada.

  Kovisioon põhineb ideel, et inimesed toetavad üksteise arengut, kui selleks luuakse sobiv keskkond ja tingimused

 • Eesti MV köieveos

  Lisainfo

  Eesti Meistrivõistlused köieveos

 • Võitluskunstide ala ( sumo ja judo)

  Lisainfo

  Spordihoone esisel muruplatsil on võimalik tutvuda judo, sumo ning maadlusega. Tule kohale ning saad erinevaid võitluskunste ise proovida ning õpid tundma, kuidas alad üksteisest erinevad.

 • "Omaenda tervise teejuht" jõusaalis treenimise ABC seminar

  Lisainfo

  Elva spordihoone peeglisaalis toimub loeng jõusaalis treenimise teemal, mis on osa leongusarjast "Omaenda tervise teejuht". Läbiviijaks Mihkel Ruut

 • Spordifestivali discgolfi turniir

  Lisainfo

  Sportland Prodigy Elva Discgolfi pargis toimub põnev discgolfi turniir, kuhu on oodatud kõik harrastajad

 • FC Elva U10 laste EMV liigamängud

  Lisainfo

  Eesti Noorte Meistrivõistluste U10 kohtumistes võtavad mõõtu FC Elva, Viimsi MRJK, Võru FC Helios ja Tartu WJK Santos

Sunday 31.07.2022

Sunday 31.07.2022 – conference-schedule

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic. We also share information about your use of our site with our social media, advertising and analytics partners. View more
Cookies settings
Accept
Privacy & Cookie policy
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active

Privaatsuspoliitika


1. Üldsätted
1.1. Käesolev privaatsuspoliitika reguleerib isikuandmete kogumist, töötlemist ja säilitamist käsitlevaid põhimõtteid. Isikuandmeid kogub töötleb ja säilitab isikuandmete vastutav töötleja SA Elva Kultuur ja Sport (edaspidi andmetöötleja).
1.2. Andmesubjekt privaatsuspoliitika tähenduses on klient või muu füüsiline isik, kelle isikuandmeid andmetöötleja töötleb.
1.3. Klient privaatsuspoliitika tähenduses on igaüks, kes ostab andmetöötleja kodulehelt kaupu või teenuseid.
1.4. Andmetöötleja järgib õigusaktides sätestatud andmete töötlemise põhimõtteid, muuhulgas töötleb andmetöötleja isikuandmeid seaduslikult, õiglaselt ja turvaliselt. Andmetöötleja on võimeline kinnitama, et isikuandmeid on töödeldud vastavalt õigusaktides sätestatule.
2. Isikuandmete kogumine, töötlemine ja säilitamine
2.1. Isikuandmed, mida andmetöötleja kogub, töötleb ja säilitab, on kogutud elektrooniliselt, peamiselt kodulehe ja e-posti vahendusel ning sündmuse ajal paberkandi
2.2. Oma isikuandmete jagamisega annab andmesubjekt andmetöötlejale õiguse koguda, korraldada, kasutada ja hallata privaatsuspoliitikas määratletud eesmärgil isikuandmeid, mida andmesubjekt otse või kaudselt kodulehel kaupu või teenuseid ostes andmetöötlejale jagab.
2.3. Andmesubjekt vastutab selle eest, et tema poolt esitatud andmed oleksid täpsed, õiged ja terviklikud. Teadlikult valeandmete esitamist peetakse privaatsuspoliitika rikkumiseks. Andmesubjekt on kohustatud andmetöötlejat viivitamatult teavitama esitatud andmete muutumisest.
2.4. Andmetöötleja ei vastuta andmesubjekti poolt valeandmete esitamisest põhjustatud kahju eest andmesubjektile või kolmandatele osapooltele.
3. Klientide isikuandmete töötlemine
3.1. Andmetöötleja võib töödelda järgnevaid andmesubjekti isikuandmeid:
3.1.1. Ees- ja perekonnanimi;
3.1.2. Sünnikuupäev;
3.1.3. Telefoninumber;
3.1.4. E-posti aadress;
3.1.5. Elukoha andmed riigi ja omavalitsus (Eestis) täpsusega;
3.2. Lisaks eeltoodule on andmetöötlejal õigus koguda kliendi kohta andmeid, mis on kättesaadavad avalikes registrites.
3.3. Isikuandmete töötlemise õiguslik alus on isikuandmete kaitse üldmääruse paragrahv 6 lg 1 p-d a), b), c) ja f):
a) andmesubjekt on andnud nõusoleku töödelda oma isikuandmeid ühel või mitmel konkreetsel eesmärgil;
b) isikuandmete töötlemine on vajalik andmesubjekti osalusel sõlmitud lepingu täitmiseks või lepingu sõlmimisele eelnevate meetmete võtmiseks vastavalt andmesubjekti taotlusele;
c) isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja juriidilise kohustuse täitmiseks;
f) isikuandmete töötlemine on vajalik vastutava töötleja või kolmanda isiku õigustatud huvi korral, välja arvatud juhul, kui sellise huvi kaaluvad üles andmesubjekti huvid või põhiõigused ja -vabadused, mille nimel tuleb kaitsta isikuandmeid, eriti juhul kui andmesubjekt on laps.
3.4. Isikuandmete töötlemine vastavalt töötlemise eesmärgile:
3.4.1. Töötlemise eesmärk – julgeolek ja turvalisus
Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – vastavalt seaduses nimetatud tähtaegadele
3.4.2. Töötlemise eesmärk – tellimuse töötlemine
Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 12 kuud
3.4.3. Töötlemise eesmärk – e-poe teenuste toimimise tagamine
Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 12 kuud
3.4.4. Töötlemise eesmärk – kliendihaldus
Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 12 kuud
3.4.5. Töötlemise eesmärk – finantstegevus, raamatupidamine
Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – vastavalt seaduses nimetatud tähtaegadele
3.4.6. Töötlemise eesmärk – turundus
Isikuandmete säilitamise maksimaalne aeg – 12 kuud
3.5. Andmetöötlejal on õigus klientide isikuandmeid jagada kolmandate isikutega, kelleks on näiteks volitatud andmetöötlejad, raamatupidajad, transpordi- ja kullerettevõtted, ülekandeteenuseid pakkuvad ettevõtted Andmetöötleja on isikuandmete vastutav töötleja. Andmetöötleja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.
3.6. Andmesubjekti isikuandmete töötlemisel ja säilitamisel rakendab andmetöötleja organisatoorseid ja tehnilisi meetmeid, mis tagavad isikuandmete kaitse juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, muutmise, avalikustamise ja mis tahes muu ebaseadusliku töötlemise eest.
3.7. Andmetöötleja säilitab andmesubjektide andmeid sõltuvalt töötlemise eesmärgist, kuid mitte kauem kui 1 aastat.
4. Andmesubjekti õigused
4.1. Andmesubjektil on õigus saada ligipääs oma isikuandmetele ning nendega tutvuda.
4.2. Andmesubjektil on õigus saada informatsiooni tema isikuandmete töötlemise kohta.
4.3. Andmesubjektil on õigus täiendada või parandada ebatäpseid andmeid.
4.4. Kui andmetöötleja töötleb andmesubjekti isikuandmeid andmesubjekti nõusoleku alusel, siis on andmesubjektil õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta.
4.5. Andmesubjekt saab õiguste teostamiseks pöörduda e-poe klienditoe poole aadressil sport@elva.ee
4.6. Andmesubjektil on oma õiguste kaitseks võimalik esitada kaebus Andmekaitse Inspektsioonile.
5. Lõppsätted
5.1. Käesolevad andmekaitsetingimused on koostatud kooskõlas Euroopa Parlamendi ja nõukogu määrusega (EL) nr 2016/679 füüsiliste isikute kaitse kohta isikuandmete töötlemisel ja selliste andmete vaba liikumise ning direktiivi 95/46 / EÜ kehtetuks tunnistamise kohta / EÜ (isikuandmete kaitse üldmäärus), Eesti Vabariigi isikuandmete kaitse seadusega ning Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu õigusaktidega.
5.2. Andmetöötlejal on õigus andmekaitsetingimusi osaliselt või täielikult muuta, teavitades andmesubjekte muudatustest kodulehe kaudu.

 

Save settings
Cookies settings