Ajakava pühapäev 31. juuli 2022

Verevi rannas
Elva linnastaadion ja spordipark
Arbi järve äärne ja Elva keskväljak
Tartumaa Tervisespordikeskus
Elva Spordihoone õueala
Annikoru puhkepark
Nike Arena Elva
 • Rannavõrkpalli turniir U16 tüdrukud

  LisainfoVerevi ranna võrkpalliplatsidel toimub võrkpalliturniir, kus osalevad kuue erineva Lõuna-Eesti maakonna naiskonnad ning samuti toimub eraldi turniir U16 tüdrukutele
 • Cardio tennise treening

  LisainfoTennise treening kõigile huvilistele. Ühele treeningule maksimaalselt 8 osalejat. https://forms.gle/WZW4UFF1fFQ871di6
 • Eesti Meistrivõistluste 2. liiga kohtumine FC Elva II vs JK Narva Trans U21

  LisainfoEesti jalgpalli Meistrivõistluste II LIIGA Põhja/ida piirkonna kohtumises võtavad mõõtu FC Elva II ning JK Narva Trans U21
 • Cardio tennise treening

  LisainfoTennise treening kõigile huvilistele. Ühel treeningul maksimaalselt 8 osalejat. https://forms.gle/WZW4UFF1fFQ871di6
 • GFitness Elva Miljon vol2

  LisainfoAnna oma panus ning tõstame üheskoos miljon kilogrammi!Kogu auhinnafond parimatele tõstjatele on 400€ väärtuses. Premeeritud saavad parim mees, parim naine ning parim U16 tõstja.
 • Hommikujooga

  LisainfoAshtanga jooga viiakse läbi Arbi järve ääärsel muruplatsil Kertu Vuksi poolt. Kõigil osalejatel palume kaasa võtta oma võimlemismati ning panna selga sportlikud riided.
 • Messiala

  LisainfoMessialalt saavad külastajad osta spordivarustust, spordisnäkke ning tutvuda mitmete erinevate spordiklubidega. Ootame messialale kõiki huvilisi nii laupäeval kui ka pühapäeval.
 • Sup-laudadega sôitmine

  LisainfoKõigil huvilistel võimalus sõita sup-laudadega Verevi järvel.
 • Tartu 2024 arutelu "Keskkonnahoidlike sündmuste ABC"

  LisainfoMessialal Tartu 2024 telgis tutvustab Tartu 2024 programmiliini Elu ja Keskkond juht Triin Pikk keskkonnahoidlike sündmuste korraldamise põhimõtteid. Arutelu viib läbi Kertu Vuks.
 • Tartu 2024 plogging sprint

  LisainfoMessialalt Tartu 2024 telgist saab alguse plogging sprint, kus osalejatel on 15 minutit aega, et korjata ümbruskonnast üles võimalikult palju prügi ja see sorteerimiseks telki tagasi tuua. Parimaid ootavad toredad auhinnad!
 • Male turniir

  LisainfoToimub male turniir Elva kultuurikeskuses, kuhu oodatakase osalema kõiki huvilisi
 • Hop On Board "Girls, Girls, Girls" Skate Workshop - Presented by VANS

  LisainfoHop On Board juhendatav workshop toimub Elva Skatepargis 31.juuli algusega kell 14.00. Töötoa sisuks on rulasõidu põhitõdede ja ettevaatusabinõude tutvustamine, millele järgneb soojendusharjutuste läbiviimine. Seejärel jagunetakse gruppidesse ja õpitakse rulatama ning lõpus keskendutakse ka venitusharjutustele ja nende korrektsele sooritamisele. Osalemiseks tuleb end võimaluse korral registreerida. Registreerimine on avatud kuni 27. juulini ning töötuba on kõigile eelregistreerinud osalejatele TASUTA. Registreerida saab ennast järgneva lingi kaudu: Register here
 • BFL Elva meeskondlik 12h takistuskross

  LisainfoBFL meeskondlik 12h takistuskross on aga Eestis ainulaadne võistlus, mis toimub 2022. aastal esimest korda. Võistlus kulgeb mööda 10km rada ning kestab 12h järjest! Rada kulgeb mööda ratta- ja suusaradu. Lisaks Lõuna-Eesti maastiku enda poolt pakutavatele takistustele on rajal minimaalselt veel 25 takistust. Võistluse start antakse laupäeva südaöösel ning võistlus lõpeb pühapäeva ennelõunal vahemikus kell 10-12. Meeskonnas on 3+1(varu)liiget ning üks meeskonnaliige on alati rajal. https://battleforlife.ee/rajad/bfl-elva-meeskondlik-takistuskross/
 • Laskespordinädal

  LisainfoElva Laskespordiklubi korraldab juba 22. aastat järjest laskespordi tutvustamiseks ja ala populariseerimiseks Elva Laskespordinädalat. Kogu nädal on Baltikumi suurima laskespordikeskuse tiirud kõigile huvilistele avatud ning lasta on võimalik erinevatest relvadest! Sportrelvadest 10 lasku ehk üks seeria - 5 eurot Vibulaskmise üks seeria ehk 10 noolt - 2 eurot Rohkem infot:
 • GFitness Elva Miljon vol2

  LisainfoAnna oma panus ning tõstame üheskoos miljon kilogrammi!Kogu auhinnafond parimatele tõstjatele on 400€ väärtuses. Premeeritud saavad parim mees, parim naine ning parim U16 tõstja.
 • Eviko Rahva Rammusarja V etapp

  LisainfoEesti tugevaimad mehed ja naised on kohal, et selgitada välja, kes on parim.
 • Eesti Meistrivõistlused kiikingus

  LisainfoElva koolimaja esisel muruplatsil selgitatakse Eesti Meistirid kiikingus ehk üle võlli kiikumises.
 • Elva Elamusjooks

  LisainfoAnnikoru Männiku liikumisrajal toimub põnev elamusjooks, mille pikkuseks 5km. Rajal on mitmed looduslikud ja tehislikud takistused . Joosta tuleb erineva raskusastmega maastikul, läbida tuleb veetakistusi, roomata mudas, turnida üle takistuste jne. Rajal on korraldajate poolt abilised. Tule kohale ning sind ootab 5 kilomeetrit elamusi.
 • Koerteklubi Säde karikasarja II etapp

  LisainfoToimub Koerteklubi Säde karikasarja II etapp. Võisteldakse tunneliradadel ning OPEN klassi hüppe ja agilityradadel ning kõigil radadel on 5 erinevat kõrgusklassi.
 • Eakate võimlemine

  LisainfoEakate võimlemisklubi "Ainokad" treener Aino Randver viib festivali raames läbi treeningu eakatele.
 • Väikelaste võimlemine

  LisainfoLiis Roose Tartu Ülikooli Akadeemilisest Spordklubist korraldab treeningu kõige noorematele. Osalema on oodatud 3-8 aastased poisid ja tüdrukud.

Laupäev 30.07.2022

Pühapäev 31.07.2022 – konverentsi kava